Güneşli Mahallesi, Üsküp Cd No:29, 34212 Bağcılar/İSTANBUL
tr

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular
Epoksi Nedir ?
Epoksi, likit olarak uygulanan ve kuruduktan sonra suya, asitlere ve alkaliye dirençli bir madde haline gelen zaman içerisinde bu direncini yitirmeyen, kolay temizlenen, mukavemeti yüksek bir kimyasaldır. Bir çok zemin kaplama uygulamasında ana madde olarak kullanılmaktadır. Zemin kaplama uygulamalarının yanı sıra bir çok endüstriyel alanda güçlü bir yapıştırıcı olarak kullanılmaktadır. İhtiyaca göre bir çok epoksi zemin kaplama çeşidini bulmak mümkündür.
Epoksi Çeşitleri Nelerdir?
Epoksi bir çok alanda rahatlıkla kullanılabilen bir kimyasal maddedir. Endüstriyel alanlardan, evlerimize ya da rüzgar tribünü gibi zorlu koşullarda epoksi malzemelerine başvurulmaktadır. Epoksi sahip olduğu avantajlar ile bir çok çeşide ve kullanım alanına sahiptir. Epoksi Baktım olarak sizlere zemin kaplama alanında kullanılan epoksi çeşitleri ve zemin kaplama çeşitlerini listeledik.

Epoksi Reçine
Epoksi Boya
Metalik Epoksi Boya
Self-Levelling Epoksi
Komponentli Epoksi
Şeffaf Epoksi Zemin Kaplama
Portakal Desenli Epoksi Zemin Kaplama
Üç Boyutlu Epoksi Zemin Kaplama
Anti-Statik Epoksi Zemin Kaplama

Epoksi Ne Kadar Sağlamdır?
Epoksi nedir ve nerelerde kullanılır denildiğinde aslında ilk akla gelen alanlar endüstiyel işletmelerdir. Bu işletmeler ve fabrikalarda gün içerisinde oldukça yüksek bir kuvvet zemine uygulanmaktadır. Bundan dolayı zeminler kolaylıkla aşınmakta ve eskimektedir. Aşınan bir zeminin ürünlere, çalışanlara ve araçlara zarar vermemesi için kısa süre içerisinde tamir edilmesi önemlidir. Ancak epoksi zemin kaplama uygulamaları ile oldukça uzun süre boyunca zemin sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. Epoksi nedir sorusunda verdiğimiz cevap tam olarak da bu işletmelerde oldukça fazla işe yaramaktadır. Dayanıklı ve uzun süre boyunca sorunsuz kullanılabilen zeminler için ilk tercih edilen uygulama granüllü epoksi zemin kaplamalarıdır.
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: