Güneşli Mahallesi, Üsküp Cd No:29, 34212 Bağcılar/İSTANBUL
tr

3 Boyutlu Zemin Kaplama

16.09.2018
1.274
Yeni Ürün
3 Boyutlu Zemin Kaplama

3 Boyutlu Zemin Kaplama

3 Boyutlu Zemin Kaplama Sistemleri

3 Boyutlu Zemin Kaplama ile artık alanlarınızda istenilen görseller ile kendinize özgü ortam yaratmanıza olanak sağlıyoruz. Tüm alanlarda uygulanarak, oluşturduğunuz ortamı 3 boyutlu hale getirip, mevcut ortamın içerisinde duygusunu hissetmenize olanak sağlıyoruz.
Epoksi zemin kaplama olarak hizmet kapsamımız arasında bulunan 3D Kaplama modellerimiz, tüm zeminlere ayrı bir estetik ve zarafet katarak mekânlarınızı güzelleştirmeye devam ediyor. Son yılların en fazla rağbet edilen dekorasyon modası olan 3D zemin kaplaması modelleri, Özpolat epoksi zemin kaplama kalitesi ile zeminlerinize ayrı bir görsel şölen sunuyor.

Zeminlerinizde Hijyenik Görsel Şölen

3D zemin kaplama modelleri zeminlerinize sadece görsel bir görünüm kazandırmanın ötesinde, aynı zamanda daha hijyenik olması nedeniyle de en fazla tercih edilen zemin kaplama modelleri arasında yer almaktadır. İçeriğindeki kaydırmaz özellikte malzemeler sayesinde kaymayı önleyen, hijyenik ve görsellik açısından en fazla tercih edilen 3D zemin kaplama çeşitleri, aynı zamanda duvar kaplamalarında da tercih edilmektedir.

3 Boyutlu Kaplama Özellikleri

  • 3D uygulamalarında titiz bir şekilde çalışmak.
  • Şeffaf solüsyonun hatalı ya da eksik yapılması.
  • 3D uygulaması esnasında zeminde baloncuklar görülmesi.
  • 3D uygulamasının öncesinde ve sonrasında zeminin kullanım şekli, uygulamayı yapan firma yetkilileri tarafından iyi bir şekilde anlatılmalıdır.

3D Kaplamalarında Kullanılan Şeffaf Çözelti Nasıl Hazırlanmalı?


3D kaplama uygulamalarının daha sağlıklı ve olumlu sonuçlar vermesi için, zemin solüsyonunun ideal bir şekilde hazırlanması büyük önem taşımaktadır. Homojenik ve 1/3 oranında çift kompenantlı hazırlanan özel solüsyon, 3D zemin kaplamalarında önemli rol oynamaktadır.
3D zemin kaplamada kullanılacak şeffaf çözelti yanlış hazırlandığında;
Çözeltinin geç ya da erken donması gibi sorunlar görülebilir. Bu ise çözeltinin dayanıksızlığına ve kalitesizliğine neden olur. Bu düzlemde kemikleşmiş bir hale gelen zemin, birkaç gün sonra çatlamaya başlayacaktır.

3D Zemin Kaplama Nasıl Uygulanır?

Temizlik aşaması: Öncelikle 3D zemin kaplaması yapılacak zemin, kir ve tozdan tamamen arındırılır. Temizliğin detayı bir şekilde yapılması, uygulamanın kalitesini önemli ölçüde artıracaktır.
Düzgün tesviye: Zeminde bulunan şap, fayans, sıva ve beton gibi kalıntılar, tesviye solüsyonu ile etkin bir şekilde düzeltilmelidir. Tesviye, uygulama kalitesini artıran en önemli etkenlerin başında gelmektedir. Bu nedenle zemin tesviyesi titizlikle yapılmalıdır.
Tesviye sonrası bekleme: Tesviye solüsyonu uygulandıktan sonra, solüsyonun sertleşmesi için bir gün beklenmelidir. Bütün aşamalarda olduğu gibi, tesviye solüsyonu uygulaması yapıldıktan sonra bir gün beklemek, uygulamanın kalitesi açısından çok önemlidir.

Görsel baskısı uygulaması

Zemin tesviyesinin dikkatli bir şekilde yapıldıktan sonra, görsel baskısı da zemine dikkatli bir şekilde uygulanmalıdır.

Görsel baskısının uygulanmasının ardından, zemin ile görselin iyi bir şekilde bütünleşmesi için, yine bir gün süreyle beklenir.
Şeffaf çözeltinin uygulanması: Görselin uygulanmasının ardından, şeffaf çözelti de görselin üzerine çok dikkatli bir şekilde uygulanır. Uygulamanın ardından yine bir gün bekleyerek, zemin kullanıma hazır duruma gelmiş olur.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: